• Exteriér stáje Vitality v Bystřici
  • Hiporehabilitace Stáj Vitality Bystřice
  • Indiánské léto na koni Bystřice
  • Projížďka na koni Bystřice

Hubertova jízda 2016

Tradiční Hubertova jízda se letos konala 22. 10. Trasou vendryňských a bystřických luk se vydalo 20 startujících a samozřejmě nemohl chybět nutný doprovod.

Ač v předešlých dnech vytrvale pršelo, v sobotu se počasí umoudřilo a dokonce nám vysvitlo sluníčko. Díky podmáčenému terénu byla letošní trať náročnější.

Liška, kterou představoval Ivo Valica na Aratovi,  provedla stíhající houf jezdců a koní bezpečně zvolenou trasou. Pronásledující skupinu pak vedla Sylva Orszuliková na Pretoria Pegasovi ve funkci Mástra. Celou skupinu uzavírala  Markéta Zwyrtková na Galaxy, která se starala o to, abychom žádného opozdilce na trase nezapomněli.

Liščí ohon nakonec ukořistila Veronika Sližová.

Po samotné jízdě, v kryté hale jízdárny, zasedal ctihodný soud, který měl za úkol spravedlivě posoudit prohřešky jednotlivých účastníků letošní Hubertovy jízdy na trati. Hlavním žalobcem byla Sylva Orszulíková, obhájcem potom Stáňa Valicová. Na hlavním soudci, kterým byla Andrea Muchová, zůstalo spravedlivě vynést rozsudek nad každým účastníkem.

Všichni letošní honci zvládli jak trasu, tak následný soud bez větších újem na zdraví či cti a my se na všechny těšíme zase v příštím roce. 


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor