• Exteriér stáje Vitality v Bystřici
  • Hiporehabilitace Stáj Vitality Bystřice
  • Indiánské léto na koni Bystřice
  • Projížďka na koni Bystřice

Malí tenisté na turnajích ČTS ve Vitality

 

Dne 30. 1. se konal v areálu Vitality Slezsko oblastní přebor babytenisu chlapců. Turnaje se zúčastnilo 13 hráčů vě věku 7–8 let. Po odehrání základních skupin se hrací pole rozdělilo na čtvrfinalisty a soutěž útěchy, kterou ovládl František Sáňka po dvou jednoznačných vítězstvích.
Do semifinále pak postoupily dvojice Martin Postupa–Ondřej Hanák a Filip Mück–Sebastian Chodura. Ve velice pěkných zápasech uspěli Martin Postupa 6:3 a Sebastian Chodura 6:0. Ve finále pak po vyrovnaném průběhu zápasu zvítězil Sebastian Chodura 6:3 a stal se tak oblastním přeborníkem. Všem děkujeme za účast a gratulujeme k pěkným výkonům.

FOTOGALERIE 

 

13. 2. se uskutečnil turnaj minitenisu, kterého se zúčastnilo 15 dětí ve věku 5-6 let. Ve startovním poli se objevilo také 5 dětí z našeho klubu, pro které to byl první turnaj v životě. Malí tenisté odehráli pěkné zápasy v základních skupinách a rozdělili se na hlavní soutěž a "útěchu". V pavouku "útěchy" získala třetí místo naše hráčka Sara Folwarcza, druhé místo získal Martin Slováček a zvítězil Matúš Kliment. V hlavní části získali třetí místo Natalie Roiková a Tomáš Havel, druhé místo obsadil Nikolaos Papavasiliu a zvítězila Vanesa Ludwigová. Nejlepší z našich byla na 8. místě Kateřina Heczková.

FOTOGALERIE

Všem malým tenistům gratulujeme, děkujeme za účast a přejeme mnoho štěstí v dalších zápasech.
Team Vitality Slezsko


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor