• Exteriér stáje Vitality v Bystřici
  • Hiporehabilitace Stáj Vitality Bystřice
  • Indiánské léto na koni Bystřice
  • Projížďka na koni Bystřice

Trenérská stáž na světovém turnaji série Masters v Římě

Ve dnech 12. 5.-16. 5. 2013 absolvoval náš trenérský tým tenisovou stáž na turnaji ATP Masters v Římě.

Další trenérské sebevzdělávání, sledování tenisového vývoje a nových tréninkových trendů,  je důležitou součástí naší trenérské práce. Každoročně máme ve svém programu minimálně tři stáže: odborný trenérský seminář v Prostějově, mistrovství světa do 14 let a jeden světový turnaj nejvyšší kategorie. Po loňské Paříži jsme se letos rozhodli pro Řím a byla to volba skvělá!

Nádherný tenisový stánek v olympijském areálu, slovutné Foro Italico,  s krásným  centrálním dvorcem Campo Centrale (dle odborníků nejlepší centrální kurt na světě), celý  areál s výborným přístupem na všechny dvorce, včetně tréninkových. Zároveň bylo báječné vidět v akci  nejlepší světové hráče, ať už na trénincích či při zápasech. Byli zde Roger Federer, bezpochyby nejlepší tenista světa všech dob, Rafael Nadal, antukový král tenisové historie, Novak Djokovič, aktuální suverénní světová jednička, stále se lepšící Tomáš Berdych,  svěřenec Ivana Lendla Andy Murray, v současnosti téměř neporazitelná královna ženského tenisu Serena Williams, elegantní Mária Šarapova a řada dalších. 

Náš výstup z celé akce, trenérské postřehy i postřehy správců - více informací

Poprvé jsme takovouto akci absolvovali klubovým mikrobusem a byla to výborná volba, cestování velmi příjemné i ekonomicky výhodné. Velké poděkování vedení klubu za tuto možnost cestování. A jelikož je Řím z pohledu historie jednou z nejúžasnějších světových metropolí, vyčlenili jsme si čas i na památky, prošli Forum Romanum, Colloseum, Kapitol, Vatikán.

Nadšeni z vydařené akce již nyní spřádáme plány pro příští rok, zda naše cesty povedou opět do Říma, či to bude poprvé Monte Carlo, či snad chrám tenistů Wimbledon.

Fotogalerie


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor